Як відбувається евакуація автотранспорту з паркінгу

22-10-2021

Компанія «Дельфін авто» (цілодобова евакуація авто в Одесі) пропонує вашій увазі нову послугу - евакуація автомобіля із зони паркінгу. І, напевно, ви здогадуєтеся, що для таких завдань підійде далеко не кожен евакуатор. Для таких маніпуляцій необхідна спеціальна техніка, яка зможе потрапити у важкодоступні місця, забрати і перевезти автомобіль.

У цій статті ми розповімо вам, про те, як виглядає спеціальна техніка і як проходить процес евакуації авто з паркінгу.

евакуація з паркінгу

Евакуатор часткового навантаження - це вузькоспеціалізована техніка, і застосовується вона в тих випадках, коли автомобіль потрібно забрати з важкодоступного місця (наприклад, вузька вулична територія, підземна стоянка).

Чому потрібна допомога евакуатора для виїзду із зони підземного паркінгу?

З кожним роком кількість паркінгів росте, особливо в великих містах. Як правило, всі паркінги вузькі і низькі, і туди не кожен евакуатор проїде.

В процесі експлуатації з кожним автомобілем може статися що завгодно, в тому числі і на паркінгу. Може виявитися якась несправність, поламатися двигун, коробка передач, або просто могли загубитися ключі від самого транспортного засобу. Автомобіль необхідно вивезти з паркінгу і доставити до сервісу або до будинку власника.

Як відбувається евакуація транспорту з паркінгу?

Звичайно, можна винаходити різні варіанти, як вивезти машину із зони паркінгу. Однак існує найбільш перевірений спосіб, завдяки якому це можна здійснити - вивезення авто способом часткового навантаження.

Евакуація відбувається за допомогою спеціального виду евакуаторів, які впораються з будь-якими перепадами висоти, і транспортують будь-які автомобілі.

Відбувається це таким чином - транспорт піднімають і чіпляють за передню частину, а під задні колеса підставляються підкатні візки, і засіб акуратно вивозять. Цей спосіб особливо хороший для машин з автоматичною коробкою передач, які заборонено буксирувати.

Всі евакуатори, призначені для зони паркінгу, використовують різні спеціальні пристосування, такі як: стрічки, захоплення, перехідники, лебідки та ін.

Основні характеристики, якими повинен володіти евакуатор для зони паркінгу

Евакуатор повинен бути:

  • Низьким
  • Поворотким
  • Таким, що має в розпорядженні спеціальне обладнання.

Всі зазначені параметри вкрай важливі, інакше евакуатор не зможе впоратися з поставленим завданням. Якщо говорити простіше, то він не зможе потрапити в зону паркінгу і зробити евакуацію автотранспорту. Звичайно, таке обладнання зовні відрізняється від інших засобів евакуації. Адже евакуатор низький, і він не перевозить авто на собі.

Де замовити евакуатор для вивезення машини із зони паркінгу в Одесі?

У компанії «Дельфін авто», яка займається евакуацією автомобілів в Одесі!

Телефонуйте за номером +38 (073) 437-44-71 або залишайте заявку зворотного дзвінка на нашому сайті.

В арсеналі компанії є вся необхідна техніка, призначена конкретно для зони паркінгу! Наша компанія готова надати Вам допомогу в будь-яких складних ситуаціях в зоні підземної парковки.

Чому не кожна компанія надає послуги з евакуації з паркінгу?

Насправді, не будь-яка компанія володіє відповідним обладнанням для таких завдань. Плюс до всього, евакуація авто з паркінгу не так популярна, в порівнянні з іншими послугами евакуації. А значить, не вигідно тримати у власному автопарку таку техніку через низьку окупність, набагато вигідніше мати в своєму арсеналі, наприклад, кран-маніпулятор.

Щорічно в Одесі і області, а також інших великих містах, таких як Київ, Харків, і не тільки, з'являється все більше підземних і наземних паркінгів, де неможливе вільне пересування через обмеженість простору.

І якщо Вам необхідна допомога транспортування машини із зони паркінгу, завжди звертайтеся до нас, за номером: +38 (073) 437-44-71.

Компанія Дельфін-авто працює цілодобово по Одесі і області.

Дельфін авто - вирішуємо проблеми з транспортом просто!

?>