Евакуатор із паркінгу: неможливе можливо!

евакуація з паркінгу

У сьогоднішньому сучасному світі все більше набирає популярності евакуатор із паркінгу, за допомогою якого можна дістати та транспортувати авто з таких місць як:

 • Криті паркінги
 • Підземні автостоянки
 • Багатоповерхові наземні та підземні гаражі
 • та інших місць з обмеженими межами.

У світі, де вся інфраструктура розвивається, все частіше можна побачити різні збудовані паркувальні комплекси, які можуть бути як у торгових центрах, так і в елітних районах міста. Такі паркінги займають не багато місця, вони допомагають розвантажувати міські дороги завдяки своєму компактному багаторівневому розташуванню транспорту. Але коли відбувається поломка машини в подібних обмежених місцях, то без допомоги конкретної спецтехніки не впоратися.

Для чого необхідний евакуатор із підземного паркінгу?

Безумовно, всі наявні підземні автостоянки вважаються чудовим рішенням в умовах величезної кількості транспортних засобів у великих містах. Подібні будови дуже зручні, закриті, найчастіше вони знаходяться під приватною охороною, і тому більшість автовласників легкових транспортних засобів зупиняють свій вибір саме на них.

Але будь-який транспортний засіб може будь-коли і в будь-якій місцевості (навіть у паркінгу) поламатися повністю або частково. І тоді замовити звичайний евакуатор із краном-маніпулятором не вдасться, бо для таких місць як паркінг, необхідна техніка, яка зможе у такому вузькому просторі виконати своє завдання.

Та й насправді, допомогти при поломках в даній місцевості зможе виключно спеціальна техніка, така як компактний евакуатор, який точно зможе без проблем евакуювати авто або мототехніку з важкодоступного місця швидко і якісно.

Як відбувається евакуація з паркінгу?

Сама евакуація повинна проводитися технікою, яка має такі якості:

 • Можливістю безперешкодно з'їжджати та виїжджати на пандуси
 • Високим рівнем маневрування у вузьких проходах стоянок та багаторівневих гаражах
 • Малим радіусом розвороту
 • Висока потужність.

Плюс до всього, така техніка повинна бути невисокою, мати систему часткового навантаження і гідравлічну лебідку. Завдяки цим компонентам можна просто і швидко встановити на платформу авто однією стороною або прибрати його з проїжджої частини паркінгу. В основі таких евакуаторів з частковим навантаженням є повнопривідні машини, які мають досить потужний двигун та більшу повну масу. Але подібна спецтехніка здатна надати допомогу транспорту з вагою від 1,5 до 3,5 тонн.

Головною особливістю таких евакуаторів можна виділити здатність працювати в осінньо-весняні періоди, коли легкові авто застряють у болоті або провалюються під лід. Всі вищевказані переваги роблять з техніки не просто евакуатор, а незамінного помічника, який може виконати свої завдання практично в будь-якому обмеженому місці.

Якщо ж говорити про евакуацію авто з підземного паркінгу, то відбувається так:

 • ТС піднімається на платформу
 • Завдяки спеціальним кріпленням фіксується.

І вже після того, як авто вивезуть на центральну дорогу, його можна відправити в сервісний центр вже стандартним евакуатором. Перш ніж здійснювати виклик евакуатора, потрібно:

 • Дізнатися точне місце підземної стоянки та повідомити про це менеджера служби
 • Достовірно знати марку автомобіля
 • Причина поломки (якщо вона вам відома).

Команда «Дельфін-авто» пропонує вашій увазі послуги евакуації авто з паркінгів, парковок, гаражів, а також інших важкодоступних місць. Фахівці якнайшвидше прибудуть на місце виклику. В арсеналі компанії також є необхідне обладнання, яке допоможе усунути невелику несправність. Для замовлення евакуатора можна звертатись за телефоном, який розташований на сайті.

Всі наші менеджери працюють цілодобово, а значить, ваша заявка буде гарантовано оброблена і протягом 30 хвилин необхідний евакуатор прибуде в будь-яку точку Одеси.

Зі свого боку, ми надаємо безпечну евакуацію вашого авто з будь-якого місця, оскільки ми впевнені в кваліфікованості кожного нашого співробітника.

Евакуатор від "Дельфін-авто" допоможе вашому авто звільнитися з підземного паркінгу у будь-який час доби. Запишіть номер телефону: + 380 73437-44-71, і нехай він буде у вас завжди поруч!