Техдопомога в дорозі від Дельфін-авто

техдопомога в дорозі

Наша команда професіоналів з радістю пропонує вам професійний сервіс – технічна допомога на дорозі.

Напевно, будь-який автовласник хоч раз у житті робив вимушену зупинку на дорозі через непередбачену поломку транспорту. Причому причина поломки у кожного могла бути абсолютно своя: від несправної роботи свічок запалювання і пробитих коліс до серйозніших проблем.

Дорожня допомога від «Дельфін-авто» хороша тим, що викликаючи нашу команду на конкретне місце, можна швидко і професійно усунути будь-яку несправність або поломку без транспортування авто на СТО (у разі, якщо проблему можна усунути на місці). Також, наша компанія володіє власним СТО та знаючими співробітниками, які можуть прибути на місце дорожньої проблеми у будь-який момент. Телефон нашої компанії працює цілодобово, і в разі необхідності отримання техдопомоги на дорозі, ви можете зателефонувати за вказаним на сайті номером.

Звертаючись до нас за допомогою в дорозі, ви значно заощаджуєте не лише гроші на транспортування евакуатором до найближчого СТО, а й час. Адже якщо проблема не глобальна, то її можна вирішити на місці і далі безперешкодно поїхати у своїх справах. Якщо ж поломка виявиться більш серйозною і не буде можливості усунути несправність на дорозі, тоді є можливість скористатися евакуатором нашої компанії.

Компанія «Дельфін-авто» здійснює свої послуги з евакуації та дорожньої допомоги не тільки містом Одеса, а й за її межами. Компанія складається із команди професійних працівників, які знають свою справу.

Дельфін-авто – ми пропонуємо якісну допомогу для Вашого авто!