Евакуатор або буксирування: що краще вибрати, якщо зламався автомобіль

30-12-2021

Авто взимку

Дорога – місце непередбачуване, і тут потрібно бути готовим до будь-яких аварійних ситуацій. І, як правило, внаслідок ДТП потрібна евакуація транспорту за допомогою певної спецтехніки. Якщо машина зламалася, то в деяких випадках можна не викликати евакуатор, а вибрати метод буксирування на тросі. Але є безліч факторів, які не дають водію заощадити. І автовласнику потрібно знати точно, у яких випадках дійсно потрібна допомога евакуатора, і як це зробити правильно.

У яких випадках буксирування заборонене та небажане?

Якщо є трос та інший автомобіль із власником, який погодився надати допомогу, це дає можливість здійснити операцію з буксируванням. Ця операція вимагає граничної уважності та знання цілого зводу правил. Насправді буксирування в деяких випадках заборонено законодавчими документами або вимагає згоди Нацполіції. Але від такої операції краще відмовитися, виходячи з технічних міркувань на користь евакуатора, якщо:

  • Є дорожні знаки, які забороняють рух із причепом
  • Вага авто, що буксирується вище, ніж вага буксирувальника
  • Несправність пов'язана з елементами кермового керування
  • Після зчеплення відстань між автомобілями перевищує чотири метри
  • Якщо на трасі ожеледиця

Крім зазначених випадків, слід уникати буксирування транспортного засобу з АКПП. Якщо немає можливості якось інакше перевезти авто з автоматичною трансмісією, необхідно пересуватися дуже повільно – не більше 40-50 км/год. Це допоможе захистити важливі вузли від поломок.

Переваги евакуатора перед буксируванням

Вибираємо буксир або евакуатор

На сьогоднішній день існує маса служб евакуації авто, і завдяки інтернету знайти їх телефони зовсім не важко. Якісні послуги та приємні ціни на цю послугу пропонує компанія «Дельфін-Авто». Насправді, вибираючи виклик спецтехніки, Ви обираєте безпеку. Адже за статистикою, під час буксирування відбувається ще більше аварій на дорогах, ніж без неї.

Плюс до всього, якщо неправильно застосовувати метод з тросом, то найчастіше це закінчується пошкодженнями машини, що буксирується, і буксирувальника. Та й майже завжди є ризик отримання травм під час зчіпки або через погану фіксацію.

А що стосується евакуатора, то на нього авто завантажується повністю або однією віссю. Також, при евакуації використовується маса різних пристосувань, щоб навантаження було максимально безпечним, та й фіксують авто спеціальними ременями, щоб машина не була рухомою. І внаслідок таких маніпуляцій небезпечні наслідки зводяться майже нанівець. Єдиним мінусом евакуації залишається один – оплата за користування послугою. Але грошові витрати себе виправдовують у повному обсязі. Адже якщо автомобіль постраждає під час буксирування, необхідно буде набагато більше грошей на ремонт, ніж оплата за користування послугою евакуації авто.

Як замовити евакуатор від «Дельфін-авто»

Насправді все досить просто. Ви телефонуєте за номером, вказаним на сайті, вказуєте марку та модель авто, місцезнаходження та що трапилося з авто. Далі менеджер передає замовлення евакуатору, що знаходиться поруч, і на вказане місце через 30 хвилин з моменту замовлення прибуває спеціальний евакуатор для Вашого порятунку. А крім того, що подача евакуатора проводиться протягом 30 хвилин, компанія «Дельфін-авто» також має своє СТО для надання техдопомоги. Та й оплату послуг можна здійснити будь-яким зручним для Вас способом:

  • Готівковий розрахунок
  • Через Приват24
  • Безготівковий розрахунок

Дельфін-авто – безпечна евакуація гарантована!

?>