Що робити, якщо на штрафстоянці авто стало несправним?

30-11-2021

евакуація авто зі штраф майданчика

Однією з неприємностей, яка може статися в Одесі із водієм, є евакуація автотранспорту на штрафстоянку. Наприклад, Ви залишили транспорт на проїжджій частині або у забороненому місці, а повернувшись, Ви виявили, що його немає. Така ситуація для автовласника вкрай неприємна!

Але, на жаль, на цьому неприємності та непередбачені витрати можуть не закінчитися. Як правило, вони лише починаються. Особливо якщо з авто в момент транспортування до штрафного майданчика щось сталося, і в результаті цього воно не зможе рухатися самостійно, коли ви до нього дістанетеся.

Причини поломки авто на штраф майданчику

Отже, Ваш автомобільний засіб евакуювали на штраф майданчик, Ви розшукуєте його, прибуваєте на місце, сплачуєте штраф, сідаєте за кермо, і… розумієте, що не можете його завести. Запитань може виникнути багато, але причин, через які авто недієздатно може бути кілька. А саме:

  • У момент навантаження на евакуатор могла спрацювати сигналізація, яка не припиняла видавати сигнали до самого місця стоянки, або до Вашого приїзду, і таким чином міг просто сісти акумулятор
  • Працювали аварійні сигнали, які не були вимкнені автовласником, і внаслідок цього на стоянці авто також могло простояти з увімкненими сигналами
  • Виявились якісь технічні неполадки, які були раніше, і процес завантаження/розвантаження машини в зоні штрафстоянки лише посилив ці проблеми і привів до того, що транспорт не заводиться і не може пересуватися.

На жаль, але здебільшого дуже складно, а часом і зовсім неможливо, довести якусь провину працівників штрафстоянки. Тому вирішувати проблему автомобіля, що не працює, доведеться самостійно.

евакуація

Що ж робити у випадках, коли ніяким чином авто не заводиться?

На жаль, якщо Ви опинилися у такій ситуації, варто розуміти, що за кожну годину перебування транспорту на стоянці стягується плата. А значить, ваше завдання якнайшвидше витягнути звідти свій транспорт. І тут існує всього два шляхи, а саме:

  • Викликати евакуатор

Для цього необхідно набрати номер перевіреної служби, яка зможе швидко, а головне якісно перевезти Ваш транспорт прямісінько в автосервіс або до Вас у двір.

  • Спробувати відремонтувати авто на місці

Звичайно, такий варіант розвитку подій обійдеться значно дешевше, але тільки в тому випадку, якщо поломку все ж таки вдасться усунути. Інакше, через марні спроби, все одно доведеться звернутися за допомогою до евакуаційної служби. Зрозуміло, існують компанії, в яких є послуга "автомобіль техдопомоги", але це рідкість. У цьому випадку у вказане місце приїжджає спеціальний автомобіль, де є всі необхідні інструменти для усунення не глобальних поломок, відповідно, приїжджають досвідчені механіки та електрики. Кількість співробітників та їхній рівень знань, а також додаткові інструменти, які ті з собою візьмуть, обмовляються заздалегідь у розмові з диспетчером.

Евакуаційна служба «Дельфін-авто» пропонує до Вашої уваги послуги евакуації в будь-яких складних ситуаціях, що сталися на дорозі. Для Вас ми пропонуємо наші послуги за демократичними цінами, щоб кожен автовласник зміг скористатися нашими послугами при необхідності.

«Дельфін-авто» здійснює евакуацію наступних транспортних засобів:

  • Легкові автомобілі
  • Позашляховики та Джипи вагою до 3т
  • Спецтехніка вагової категорії до 3т
  • Мотоцикли, квадроцикли тощо.

Вся евакуаційна техніка чергує всіма районами Одеси, а значить, подача необхідного транспорту буде вже через 30 хвилин після дзвінка. Співробітники нашої компанії проведуть дбайливе навантаження машини або іншого транспортного засобу навіть із найскладніших чи нетипових ситуацій, а також зможуть поставити авто назад на колеса після перекидання. Для виклику допомоги дзвоніть за телефоном +38 (073) 437-44-71.

"Дельфін-авто" - швидка допомога для Вашого авто!

?>