Особливості евакуації авто з води

09-12-2021

Евакуація авто

У дорозі чи на відпочинку трапляється маса несподіваних чи неприємних ситуацій.

Вкрай прикро, якщо в момент сімейного чи дружнього відпочинку Ваше авто якимось чином опинилося у воді, і тут основне завдання – акуратно витягнути авто з води, а не втопити його. У таких випадках важливо швидко зреагувати та викликати команду професіоналів, сказавши дистпетчеру про подію, вказавши місце свого знаходження та не забувши вказати марку та модель транспорту, який вирішив помитися. І що чіткіше і швидше ви назвете все необхідне, то швидше бригада «Швидкої допомоги для авто» прибуде.

Якщо говорити про таку подію, як влучення автотранспорту у воду, то це можна назвати, у прямому сенсі, найстрашнішим кошмаром будь-якого водія. Подібна подія може статися випадково або через необережність самого водія. Адже з кожним роком нових машин стає дедалі більше, відповідно, за кермом з'являються новачки. І у зв'язку з цим, незалежно від Вашого стажу керування, рекомендовано знати основні правила, які потрібно за необхідності застосовувати у таких випадках.

Декілька головних правил порятунку авто з води від кількох експертів:

  • У разі попадання авто у воду, важливо спокійно і швидко покинути транспорт, не думаючи про речі, що знаходяться в ньому.
  • Якнайшвидше зателефонувати до служби евакуації та доповісти про подію та місце локації
  • Не намагайтеся самостійно витягнути машину з води, оскільки застосування рівного за потужністю або трохи потужнішого транспорту зазвичай закінчується додатковими травмами і витратами. Імпровізовані машини-помічники можуть піти під воду, не витримуючи навантаження. І в результаті, потрібно буде вже витягувати аж дві машини з води. Краще залиште своє авто і чекайте на евакуатор, який зможе швидко і ефективно витягти ваш транспорт з води

Процес витягування транспорту з моря, річки, басейну тощо.

Як правило, евакуатор прибуває на вказане місце протягом 30 хвилин з моменту обробки замовлення менеджером. І вже сам евакуатор безпечно витягує машину із водоймища. Процес відбувається досить просто: евакуатор притягує машину лебідкою до берега, і потім за допомогою маніпулятора завантажує її на платформу. Звичайно, після такого купання авто навряд чи буде придатним для використання, але на запчастини продати його буде цілком можливо.

До речі, дуже небезпечно та складно витягувати транспорт із води взимку. У зимовий час для евакуації знадобиться потужніша і важка техніка, яка може витримати механічні та статичні навантаження. Адже при попаданні автомобіля у воду взимку важливо, щоб сама рятувальна техніка не провалилася під лід, бо для витягування «утопленника» до берега необхідно руйнувати весь льодовий шлях. Також, в момент вилучення авто на берег взимку вирішальну роль відіграє професіоналізм та досвід співробітників евакуаційної служби.

Евакуаційна служба "Дельфін-Авто"

Компанія «Дельфін-Авто» досить давно працює та надає послуги евакуації авто в Одесі та по Україні. Ми охоче надаємо послуги евакуації на такі транспортні засоби:

  • Легкові автомобілі
  • Джипи та позашляховики вагою до 3 тонн
  • Мотоцикли та квадроцикли
  • Спецтехніку, яка не перевищує 3-х тонн

Замовляючи евакуатори Одесою, Ви можете бути спокійними, т.к. техніка приїде вже за тридцять хвилин з моменту прийняття замовлення диспетчером. По різних районах Одеси чергує вся необхідна техніка, а значить, ми зможемо надати допомогу максимально швидко.

Дельфін-авто - ми любимо свою справу!

?>