Евакуація авто та іншого транспорту від Дельфін-авто

евакуатор

З кожним роком послуга евакуації транспорту з місця ДТП або будь-якої іншої несправності стає все більш актуальною. А оскільки зі зростанням попиту виросли пропозиції на ці послуги, то дуже важливо вибрати правильну компанію, яка зможе надати безпечне транспортування вашого ТЗ до СТО.

Евакуатор – це спеціальний тип транспорту, який може погружати та перевозити різні види транспортних засобів та спецтехніки, що не мають можливості самостійно пересуватися. Найчастіше послуг евакуатора потребують машини, що потрапили в ДТП або отримали серйозну поломку в дорозі, після якої їх потрібно терміново доставити на СТО.

Компанія Дельфін-авто пропонує вашій увазі послуги з евакуації наступних видів транспорту:

  • Легкові автомобілі
  • Джипи та позашляховики з вагою до 3т
  • Будь-яка спецтехніка до 3т
  • Мотоцикли, квадроцикли тощо.

Евакуаторна техніка нашої служби чергує у всіх районах Одеси, а отже, подача авто буде протягом 30 хвилин з моменту оформлення замовлення. Співробітники нашої компанії здатні забезпечити дбайливе навантаження вашого ТЗ навіть у самих нестандартних умовах – поставимо авто на колеса після перекидання, надаємо екстрену допомогу кожному авто, що її потребує.

Команда Дельфін-авто надає індивідуальний підхід до клієнтів та вкрай дбайливе звернення до кожного транспортного засобу.

Дельфін-авто – у нас лише найкраща техніка!