Евакуація авто та іншого транспорту від Дельфін-авто

евакуатор

З кожним роком послуга евакуації транспорту стає все більш актуальною та затребуваною. На цій хвилі наплодилося багато "типу евакуаторників", які гордо називають себе фахівцями, а насправді ті ще дилетанти, на стародавній техніці, без професійного інвентарю та найголовніше - досвіду... з усіма наслідками, що випливають. На цьому фоні дуже важливо вибрати правильну компанію, яка зможе надати дбайливе та безпечне транспортування вашого транспортного засобу до місця ремонту або стоянки.

Евакуатор - це спеціальний вид транспорту, який може занурювати та перевозити різні види транспортних засобів та спецтехніки. Найчастіше послуг евакуатора потребують машини, які потрапили в ДТП або отримали серйозну поломку в дорозі, внаслідок чого втратили здатність пересуватися самостійно.

Компанія Дельфін-авто пропонує вашій увазі послуги з евакуації будь-яких видів транспорту:

  • Легкові авто, мікроавтобуси та позашляховики
  • Вантажівки та фури
  • Автобуси будь-яких габаритів та розмірів
  • Спецтехніка до 12т (шириною до 2,50м та висотою до 3м)
  • Мотоцикли, квадроцикли тощо

У нас власний автопарк, ми не посередники! Наша техніка чергує у всіх районах Одеси, а отже, подача евакуатора буде протягом 30 хвилин з моменту вашого дзвінка. Нам під силу будь-яка складність навантаження. За всі роки не було жодного випадку, коли б ми не впоралися!

Команда Дельфін-авто надає індивідуальний підхід до клієнтів та вкрай дбайливе звернення до кожного транспортного засобу. Ви можете сміливо довірити нам свій транспортний засіб і не переживати за його збереження та за те, що з нього щось пропаде в дорозі (так-так, таке трапляється у несумлінних перевізників)

Дельфін-авто – у нас тільки найкраща техніка, повністю оснащена всім спецінвентарем! І найголовніше – відповідальна злагоджена команда, у нас немає плинності кадрів та випадкових співробітників.