Кран-маніпулятор: його плюси у питаннях евакуації авто

кран-маніпулятор

Послуги евакуатора з краном-маніпулятором стають все більш актуальними в Одесі та області. Якщо раніше при виклику евакуатора приїжджала техніка з лебідкою, то зараз все більше автовласників віддають перевагу транспортуванню авто завдяки маніпулятору.

Ця спецтехніка відноситься до розряду універсального транспортно-підйомного засобу. Головним його призначенням є: навантаження, розвантаження, перевезення вантажів у комунальній, сільськогосподарській та інших областях.

В основі даної техніки лежить платформа, де встановлено кран-маніпулятор. Він може екстрено евакуювати автомобіль за допомогою навантаження. Сучасні крани можуть відрізнятися один від одного за багатьма характеристиками, такими як: тип вантажної платформи, вантажопідйомність, будова захоплюючого пристосування і т. д. Але найважливіше, що така спецтехніка має особливу маневреність і легкість в управлінні.

Вантажопідйомність маніпуляторів поділяється на:

  • Невелика – вантажопідйомність до 1000 кг
  • Легка – можна підняти вантаж вагою від 1т до 6т
  • Середній тип техніки здатний перенести до 10 т
  • Тяжковагові переносять до 100 т.

Зрозуміло, компаніям, які надають свої послуги з евакуації легкового або великовагового транспорту, необхідно мати, крім крана-маніпулятора, ще кілька різних видів спецтехніки, яка точно допоможе витягнути, підняти та транспортувати автомобільний засіб прямо на СТО, де його зможуть відремонтувати.

Причини, через які необхідно скористатися послугами евакуації від «Дельфін-Авто»

Наша компанія має досить серйозний досвід у питаннях евакуації транспорту з проблемою блокування керма, коліс чи ДТП. Вся евакуаційна техніка чергує в різних районах міста, а значить, Вам точно не потрібно довго чекати на нас. Подача евакуатора до місця пригоди відбувається протягом 30 хвилин після виклику.

Дельфін-авто – швидка допомога для вашого авто!