Швидка позашляхова евакуація транспорту в Одесі

позашляхова евакуація

Щодня у кожному місті України на дорогах пересувається безліч автомобілів. Маса ТЗ постійно катаються як трасами, так і бездоріжжям, а це, у свою чергу, призводить до виникнення ДТП та інших неприємних ситуацій. І якщо десь трапляється аварія або виходять з ладу деякі елементи авто, то на допомогу приходить евакуатор, здатний надати необхідну допомогу та транспортувати авто на СТО або в іншу точку.

Компанія Дельфін-авто здатна надавати допомогу будь-якому типу транспорту, адже у нас в арсеналі є найрізноманітніші види рятувальної техніки, що підходить під той чи інший випадок. Наприклад, якщо виникла поломка транспорту на бездоріжжі, то звичайний евакуатор не допоможе. Для цього потрібна професійна спецтехніка, якій будь-які перешкоди будуть ні до чого. І вже завдяки потужній техніці можна легко витягнути автомобілі замовника і потім доставити його за місцем призначення. Для цього і потрібна техніка, здатна зробити позашляхову евакуацію.

І якщо Ви опинилися на своєму авто прямо посеред болота, поля і немає можливості виїхати, тоді вам терміново потрібна команда професіоналів, яка точно знає всі нюанси евакуації з подібних місць.

Дельфін-авто – компанія, яка може витягти авто з будь-яких місць

Наша команда володіє не тільки досвідченими водіями, знавцями своєї справи, але й великим парком різноманітної техніки та пристосувань, які допомагають правильно, швидко та якісно проводити евакуацію будь-якого типу, включаючи позашляхову.

Якщо говорити про особливості цього типу евакуації, то будь-яка спецтехніка має міцну лебідку, завдяки якій всі маніпуляції з витягування машин зі складних місць і відбуваються. До лебідки є одна основна вимога – вона має бути потужною та надійною.

Також в Україні однією з головних характеристик позашляхової техніки з евакуації є безпека спецтехніки. Чому? Щоб кожен водій, який скористався цією послугою, був упевнений у тому, що саме ця техніка надійна і саме вона здатна виконати рятувальну процедуру, при цьому не пошкодивши авто.

Скориставшись послугами нашої компанії, Ви можете бути впевнені, що вся техніка без проблем може впоратися з усіма завданнями на болоті, в снігу, кар'єрах та інших складних місцях. Дельфін-авто завжди оперативно виконає поставлене завдання з евакуації ТЗ та зможе доставити його на власне СТО або у вказане замовником місце.