Чому потрібно замовити евакуатор для перевезення мотоцикла або квадроцикла

01-10-2021

Ситуації на дорогах бувають різні, і вони відбуваються не тільки з машинами, вантажівками і іншими, а й з мототехникою, квадроциклами. І не дивлячись на їх, в принципі, невеликі габарити і порівняно невелику вагу, все одно, вони повинні перевозитися спеціальним транспортом. Адже під час перевезення евакуатором знижується або зовсім зникає ризик поломки і пошкодження засобу. І зробити замовлення евакуатора можна швидко і легко, по телефону або через інтернет. Але щоб вибрати компанію, яка буде відповідально ставиться до своєї справи, потрібен час і краще відразу записати в телефон номер компанії «Дельфін-авто».

евакуатор

Порядок евакуації мотоциклів, мопедів: як та на чому відбувається?

Насправді, якщо згадати минулі часи, власникам мотоциклів доводилося несолодко. Адже якщо виникала якась поломка, доводилося самостійно котити транспортний засіб по дорозі кілька кілометрів до будинку або до найближчої майстерні. Лише іноді мотоциклістам допомагали добрі автомобілісти. Допомога виглядала приблизно так: транспорт грузився на попутну вантажівку. Однак у такого перевезення є ряд мінусів, через тривале перебування байка на боці, тряски і різних вібрацій, які відбувалися через відсутність фіксації.

Але сьогодні все набагато простіше, і немає ніяких мінусів. При будь-якої аварії або поломці викликається евакуатор, і за вказаною адресою приїжджає техніка з платформою і спеціальними інструментами. Вся мототехніка транспортується виключно у вертикальному положенні, за допомогою спеціальної фіксації на платформі. Фіксуються колеса за допомогою м'яких ременів. В основному, використовуються евакуатори зі зсувною системою або висувними «лижами». А якщо у транспортного засобу пошкоджені або заблоковані колеса, то для навантаження використовуються крани-маніпулятори.

Як відбувається евакуація квадроциклів?

Перевезення квадроциклів цілком можливе завдяки вантажним мікроавтобусам або пікапам. Але, в силу відсутності жорсткої фіксації, складно стверджувати, що подібне транспортування повністю безпечне. І щоб перевезення транспортного засобу було дійсно безпечним, деякі експерти настійно радять дотримуватися кількох правил:

  • Якщо перевезення здійснюється за допомогою причепа, то в ньому мають бути противідкатні пристрої, ремені для поперечної фіксації, трапи
  • При транспортуванні в пікапі найкраще поліпшити систему безпеки за допомогою амортизаційних панелей
  • У випадку виклику евакуатора - відразу вказувати тип транспортного засобу, його модель - це допоможе диспетчеру підібрати найкращий варіант евакуатора і його комплектацію.

А в вантажно-розвантажувальних роботах може застосовуватися маніпулятор, зсувна платформа, аппарели і фіксувати ремені можна вище або нижче точки обертання підвіски. Або ж, якщо має бути транспортування засобу по вибоїстій дорозі, то всі варіанти кріплення будуть доречні, щоб убезпечити перевезення на всі 100%. Також важливо при перевезенні мати з собою документи, інакше при їх відсутності можуть з'явитися проблеми з дорожньою інспекцією.

Вибираючи службу по евакуації «Дельфін-авто», ви оберігаєте себе і свій засіб від форс-мажорних ситуацій при транспортуванні засобу на СТО. Тому що ми - команда, яка досить давно працює в цій сфері і знає про безпечне перевезення засобів все і навіть більше.

?>