Доставка з краном-маніпулятором: нюанси евакуації

27-08-2021

Сьогодні евакуатор в Одесі украй затребуваний, особливо кран-маніпулятор. Він давно посів свої лідируючі позиції серед клієнтів за рахунок своєї мобільності, універсальності і економічності. Все тому, що у нього є зсувна платформа і підйомний кран, за допомогою якого і підвищується попит на послуги з евакуації і доставки вантажів.

Евакуатор з краном-маніпулятором

Кран-маніпулятор найчастіше потрібний в таких ситуаціях:

  • Зняті або заблоковані колеса
  • Пневматична підвіска в неробочому стані
  • Заблоковане рульове управління чи коробка передач
  • Авто сильно постраждало під час ДТП
  • Не працює автоматична трансмісія (АКПП)
  • Заклинило замок запалювання або двері.

Плюс до всього, такий кран зможе витягнути машину з кювету, ями і т.д.

Як влаштований кран-маніпулятор

Він має спеціальну установку, яка розташована за водійською кабіною. Вона надійна, компактна і багатофункціональна. Стріла крана-маніпулятора висувається на кілька метрів. Це робить процес завантаження простішим. Тут також регулюється точка підвісу, і машина завжди знаходиться виключно в горизонтальному положенні, оскільки рівень підвісу постійно знаходиться над центром тяжіння авто. Така техніка безпечна, адже у неї є обмежувач від перевантаження, навіть якщо деякі норми підіймання перевищені.

Кран-маніпулятор може розгортати авто прямо в повітрі завдяки ротаторам. Навантаження відбувається швидко і точно, а це позитивно позначається на роботі крана. Подібна техніка обладнується гідролебедкою з довжиною троса більше 20 метрів. Це дає можливість підтягти машину зі складного місця до зони роботи стріли. На стрілі є спеціалізований поворотний механізм, з його подачі і змінюється вектор напрямку троса лебідки.

Як відбувається навантаження?

При використанні крана-маніпулятора, по-перше, важливо зачепити колеса, застосовуючи чотири зацепа; вони є на траверсі. Тільки так можна уникнути ймовірності пошкодження авто. Це важливо, особливо якщо машина в аварійному стані.

Потім авто встановлюється на ламану платформу, вона може доповнюватися висувними апарелями. Уже після занурення, колеса транспорту фіксуються затяжними ременями, а перед передніми і задніми колесами ставляться упори, та й сама машина чіпляється лебідкою. Цей принцип фіксування, робить транспортування безпечним. А по прибуттю в пункт призначення авто акуратно знімається з платформи автоевакуатора.

?>