Евакуація авто з Європи

В останні роки евакуація автомобілів стала дуже популярною послугою у всьому світі, особливо коли йдеться про Європу. Пов'язано це частково із зростанням кількості аварій на дорогах та несправностей транспортних засобів. Крім того, все більше людей купують автомобілі в Європі і доставляють їх до інших країн. У цьому випадку евакуація авто з Європи стає необхідною процедурою. Такі послуги пропонують компанії, що спеціалізуються на цьому виді діяльності.

Евакуація автомобілів з Європи

Послуги з евакуації різних вантажів

Дельфін-Авто надає послуги евакуації різних автомобілів та інших великогабаритних вантажів в Україні та за її межами. Компанія пропонує широкий спектр послуг:

  • евакуатор легкових авто в Одесі та області.
  • евакуація транспорту з Європи
  • евакуатор вантажних авто
  • послуги евакуатора-маніпулятора
  • транспортування спецтехніки та мототехніки
  • перевезення великогабаритних вантажів і т.д.

Послуги з евакуації різних вантажів в Одесі

Евакуація автомобілів з Європи

Особливий інтерес викликає наявність такої послуги як евакуація транспорту з Європи. Пов'язано це з тим, що багато автолюбителів купують автомобілі за кордоном та перевозять їх до України чи інших країн. Але не всі мають змогу самостійно доставити їх до місця призначення. Хтось не має відповідних документів чи навичок, хтось придбав авто «не на ходу», а іноді виникають і непередбачені обставини, наприклад, поломки чи аварії на дорозі.

Компанія Дельфін-Авто пропонує швидку та надійну евакуацію автомобілів з Європи. У роботі використовуються лише власні транспортні засоби, які регулярно проходять ТО.

Види евакуації

Залежно від ситуації та типу вантажу, що перевозиться, компанією можуть бути запропоновані різні види евакуаторів:

  • евакуатор-маніпулятор
  • евакуатор для вантажних авто
  • платформа
  • буксирувальний евакуатор та ін.

Кожен із цих евакуаторів має свої особливості навантаження-вивантаження, переміщення, вантажопідйомності тощо.

Евакуатор-маніпулятор в Одесі

Одним з найбільш функціональних є евакуатор-маніпулятор. Це спеціальний евакуатор, який оснащений гідравлічною маніпуляторною системою та може піднімати автомобілі вагою до 6 тонн. Цей тип евакуатора дозволяє швидко та безпечно підняти, та перенести автомобіль на платформу для перевезення. Це дуже зручно, тому що автомобіль не потрібно тягнути чи штовхати на платформу, що зменшує ризик пошкодження кузова автомобіля.

Евакуація вантажних автомобілів - важлива послуга для компаній, що займаються перевезенням вантажів, які стикаються з проблемами на дорозі, такими як поломки та аварії. Евакуатори компанії Дельфін-Авто обладнані спеціальними пристроями, що дозволяють перевозити вантажні автомобілі будь-якої вантажопідйомності. Компанія гарантує швидку та безпечну доставку вантажного автомобіля до місця призначення.

Ще одним варіантом перевезення транспортних засобів є евакуація автомобілів за допомогою платформи для перевезення автомобілів. Це спеціальний евакуатор, на платформі якого розміщується та фіксується автомобіль для транспортування. Такий евакуатор дозволяє перевозити декілька автомобілів одночасно.

Буксирувальний евакуатор використовується для буксирування автомобілів, які не можуть пересуватися самостійно, але не мають серйозних пошкоджень.

Диспетчер, отримавши запит, підбирає оптимальний тип евакуатора, найбільш прийнятний шлях та орієнтовну вартість перевезення.

Телефонуйте - +38 (073) 437-44-71

Евакуатори Дельфін-Авто. Одеса

Однією із найбільших переваг компанії є її широка географія обслуговування. Дельфін-Авто надає послуги не лише в Україні, а й за її межами, включаючи країни Європи. Це дуже зручно для автолюбителів, які купують автомобілі за кордоном та доставляють їх до України чи інших країн.

Угорщина, Сербія, Болгарія, Греція, Румунія, Молдова – найбільш популярні на сьогодні напрямки.

Компанія Дельфін-Авто пропонує високоякісні послуги евакуації автомобілів. Її співробітники проходять навчання та мають досвід роботи з різними типами автомобілів. Компанія використовує тільки сучасне обладнання та транспортні засоби, що гарантує безпечну та надійну евакуацію автомобіля.

Евакуація авто з Європи є важливою послугою для автолюбителів, які купують автомобілі за кордоном.

Дельфін-Авто має багаторічний досвід роботи в галузі евакуації автомобілів та пропонує свої послуги за конкурентними цінами. Звертайтеся до нас, якщо ви зіткнулися з проблемою поломки автомобіля або потребуєте евакуацію автомобіля з Європи.

+38 (073) 437-44-71 – Дельфін-Авто

Дельфін-Авто – ми з вами навіть у Європі!