Історія виникнення послуги евакуатора – хто став першим?

Сьогодні послуги евакуації авто досить поширені. Автовласники вважають евакуатор рятівником, який простягає руку допомоги при ДТП або несподіваній поломці. Адже колись евакуаторів не було. Але хтось, все ж, здогадався створити транспорт, який може допомогти іншій машині. Давайте заглянемо в історію і дізнаємося, хто ж був тим чоловіком, який здогадався створити таку чудову техніку.

перший евакуатор

Першою людиною, яка допомогла автовласнику, який потрапив у ДТП, був американець Ернест Холмс. Після надання допомоги потерпілому він задумався і... активував виробництво евакуаторів. Минуло вже більше століття з першої евакуації авто. Було це далекого 1916 р. Пан Холмс на той момент працював механіком. А допоміг він тоді своєму колишньому викладачеві на ім'я Джон Уайтлі, який захотів вирушити в невелику автоподорож, захопивши із собою сина. Але його машина, Форд-Т, при невдалому маневрі з’їхала з проїжджої частини і потрапила в русло маленької річки, що протікала біля дороги. На жаль, немає відомостей про те, як пан Уайтлі зателефонував до свого колишнього учня Ернеста Холмса і попросив про допомогу. Але суть у тому, що сама евакуація з місця ДТП відбувалася вручну, а технічною допомогою її можна назвати тільки тому, що автомобіль витягувався з річки. Тоді авто вдалося евакуювати за допомогою 7 осіб, а за часом ця операція зайняла 8 годин. За підсумками, містер Холмс подумав про те, що згодом автомобілі будуть потрапляти в аналогічні неприємні ситуації, і ручна евакуація дуже затратна по силах і часі, плюс до всього, така евакуація авто є досить небезпечною для здоров'я людини.

Ернест Холмс щосили намагався знайти відповіді на хвилюючі питання щодо винаходу машини, яка зможе допомагати автомобілям, які потрапили в якісь складні ситуації на дорозі. У результаті питання було вирішено. Під евакуатор був перероблений Кадилак, зроблений у 1913 р.. Машину оснастили краном та спеціальним механізмом, що має шків. Сенс ідеї полягав у наступному: машина могла допомагати автомобілям, які були зламані чи пошкоджені. Їх транспортували прямо до автомайстерні. Але при створенні першого евакуатора автор до кінця не продумав схему стійкості обладнання та безпечного транспортування. В результаті перший евакуатор попрацював недовго. Однак через деякий час евакуатор був оснащений спеціальними кронштейнами, які забезпечують стійкість. І тоді роботи з підняття та транспортування потерпілого авто увінчалися успіхом.

Перший евакуатор працював багато та постійно. І, зрештою, у світі утворилася нова індустрія – виробництво евакуаторів. Зараз ця спрямованість розвивається досі через те, що на дорогах завжди щось відбувається, а отже, евакуатори залишаються затребуваними. А те виробництво, яке запустив Ернест Холмс, називалося Holmes Wrechers. І евакуатори постачалися лише власникам автомайстерень. Подібні автосервіси були поза конкуренцією, тому що власникам машин не треба було думати про те, куди, до якої автомайстерні потрібно доставити машину. Холмс завжди стверджував наступне: «Важливо завжди вирішувати проблеми, що виникають у своїй діяльності. Ігнорувати якісь труднощі не можна, спроба щось поліпшити може стати технічними проривом і принести хороший прибуток.» І містер Холмс мав рацію, адже у всьому світі евакуатори досить затребувані і приносять світу дохід близько 15 млрд дол. за кожен рік.

На сьогодні існує безліч фірм, що надають послуги з евакуації автомобіля.

Дельфін-авто має масу переваг перед іншими, такими ж компаніями. Наші переваги полягають у наступному:

  • Подаємо техніку протягом 30 хвилин після виклику
  • В арсеналі є евакуатор часткового навантаження, який допомагає транспортувати авто з підземного паркування
  • Маємо власну СТО для надання техдопомоги
  • Низькі ціни на послуги
  • Можливий готівковий та безготівковий розрахунок.

Компанія Дельфін-авто - перевірений помічник на дорогах, який здатний надати першу допомогу кожному, хто потребує.