Як прикурити авто, якщо сів акумулятор?

Прикурювання акумулятора

Дорога - місце непередбачуване, тут може статися все, що завгодно. Наприклад, така ситуація – акумулятор авто розрядився. Напевно, кожен автовласник стикався з цим хоч раз у житті. Звичайно, не дуже приємно, коли це відбувається десь на трасі далеко за містом, де досить складно дочекатися допомоги. Досить часто підзарядка автокара потрібна в зимовий час, коли запустити самому акумулятор, що сів, буває досить складно. Сам його запуск від автомобіля-донора досить простий, але може включати масу ризиків. Таку ситуацію краще довіряти професіоналам.

Як правильно прикурити автомобіль?

Прикурювати ТЗ від іншого часто буває небезпечним. Рятувати заглухлий транспорт подібним чином потрібно вкрай акуратно, маючи певні знання. Адже навіть невелике відхилення від правил може обернутися вам дорогим ремонтом машини. Незважаючи на велику кількість ризиків, цей спосіб «реанімації» авто, що заглохло в місті або на трасі, досить ефективний: до нього часто вдаються водії спецтехніки.

Якщо ви потребуєте термінової реанімації авто, і ви знаходитесь в Одесі або неподалік міста, то ви можете отримати швидку та якісну допомогу для вашого транспорту. Фахівці компанії «Дельфін-авто» мають великий досвід у вирішенні подібних ситуацій. Насправді безпечно реанімувати авто можна, якщо:

  • Акумулятор не розряджений до нуля і працює справно
  • При прикурюванні дотримано полярності підключення
  • Обидва автотранспорти мають однакову бортову напругу
  • Акумулятор не від'єднано від мережі
  • Двигун машини-донора вимкнено
  • Кабель-стартер розрахований на потрібну потужність.

При необхідності, компанія «Дельфін-авто» зможе надати рятувальну техніку, яка зможе надати допомогу в подібній ситуації.

Дорожня допомога: послуга компанії «Дельфін-авто»

Якщо потрібно "прикурити" машину, ми готові вам допомогти! Адже завдяки нам ви зможете уникнути стандартних для недосвідчених водіїв помилок, наприклад, прикурювання із увімкненим двигуном авто-донора.

У будь-якій, звичайній чи нестандартній ситуації на дорозі ми прийдемо до Вас на допомогу. Наші фахівці зможуть обстежити авто, виявити поломку та легко її усунути.

Чи можливо прикурювати авто з автоматичної КП?

Дуже часто це питання виникає у водіїв – власників сучасних залізних коней. Відповідь досить проста: машину з автоматом можна і потрібно прикурювати, але при цьому важливо дотримуватися всіх правил техніки безпеки. Важливо розуміти, що автоматична трансмісія, що є у машини, ніяким чином не впливає і не відноситься до сівшого акумулятора, а значить, не є перешкодою для прикурювання.

Команда "Дельфін-авто" пропонує дорожню допомогу для вашого авто.

Чому варто вибирати саме нас? Основними плюсами компанії є:

  • Можливість усунення будь-якої поломки в стислий термін
  • Адекватні ціни
  • Індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта
  • Ми працюємо 24/7.

Всі наші послуги ми можемо надавати швидко і легко, і не тільки містом Одеса, а й за її межами.

Сміливо зберігайте наш номер телефону – ми приїдемо та допоможемо вам, коли це буде необхідно!

Дельфін-авто - вирішуємо проблеми з транспортом просто!