Принцип евакуації автомобілів

Часом трапляються непередбачені поломки або ДТП, і ці моменти зовсім не залежать від водійського стажу. А запобігти попаданню в різні ситуації, включаючи застрявання в глибоких ямах на неякісній трасі не завжди вдається.

Часом, від серйозних ушкоджень рятують литі диски, і краще за все купувати тільки якісні колеса. Вони захищають ходову і гуму і надають автомобілю краси і індивідуальності. А завдяки міцному сплаву, який має невелику вагу, підвищується маневреність авто, за рахунок чого поїздка стає більш безпечною.

Саме через неякісні диски, в більшості випадків, і відбуваються будь-які несправності або поломки під час подорожі. І автовласникові нічого не залишається, як викликати евакуатор.

Евакуація легкового автомобіля

І для того, щоб евакуація пройшла швидко і якісно, ​​перш ніж замовляти техніку, потрібно знати кілька нюансів.

Для початку потрібно зрозуміти, який тип техніки Вам необхідний, оскільки евакуатори бувають різні. Кожен вид цієї техніки підходить для різних випадків і вантажопідйомності.

Тепер перейдемо до розбору техніки для евакуації авто, її видів, і спробуємо зрозуміти, в яких випадках потрібна та чи інша техніка.

Якщо говорити про заблоковану роботу коліс або неробочий стан рульового управління, то це означає, що машина не здатна рухатися в потрібному напрямку в момент навантаження. І якщо таке авто виявилося на рівній поверхні, в цьому випадку можна замовити тягач з лебідкою, але тільки якщо будуть в комплекті підкатні візки, оскільки без них підйом буде неможливим.

Якщо у Вас авто з автоматичною коробкою передач, зробити евакуацію буде набагато складніше, ніж для авто з механікою. Адже у випадку з авто на автоматі знадобиться техніка з повним завантаженням.

Якщо Ваше авто з'їхало в важкодоступне місце, потрібно викликати кран-маніпулятор. Плюс цієї техніки в тому, що кран за допомогою спеціальних ременів, простягнутих під автомобілем, може підняти транспорт на необхідну висоту і поставити на платформу навантажувача.

При виклику евакуатора в Одесі, потрібно знати і вказати наступні дані:

  • Марка авто
  • Його геолокація
  • Вага і стан.

Так Ви допоможете собі і менеджеру швидко підібрати підходящу техніку і заощадити собі час і кошти.